filmy z plátna

Palace Cinemas Eurovea

Eurovea je moderná mestská štvrť, ktorá sa nachádza v nádhernej lokalite nábrežia, susediaceho s historickým centrom Bratislavy. Eurovea sa snaží ísť netradičnou modernou cestou a ponúka kancelárske, rezidenčné a aj obchodné priestory. Rovnaké meno nesie práve i nákupná pasáž, ktorá je súčasťou tejto štvrte. Nesmieme zabudnúť ani na dvojhektárový nábrežný park s promenádou a novým verejným námestím, bez ktorých si už Euroveu ani nemôžeme predstaviť.

Či už využívate služieb hotelu Sheraton Bratislava, ste nájomníkom jedného z 235 luxusných bytov postavených na nábreží, alebo len v areáli Eurovea radi trávite voľný čas, rozhodne by ste nemali minúť multikino Cinema City Eurovea. Cinema City v tomto centre proste nesmie chýbať a rovnako ako celý projekt Eurovea, i multikino sa vás bude snažiť ohúriť, a to hlavne plnou digitalizáciou, kvalitnou projekciou, fantastickým podaním zvukovej stopy, ale aj svojou čistotou a jedinečnou atmosférou. Tento pocit získate vďaka obrovskej rozlohe celého kina – rozprestiera sa totiž až na dvoch podlažiach. Takže ak správne očakávate i veľký počet kinosál, máte pravdu. Vnútri kina drieme neuveriteľných 9 premietacích sál, všetky s kapacitou od 88 do 312 miest.

Už z riadkov vyššie snáď musí byť jasné, že Eurovea je jednoducho dostupným miestom. A je jedno či jazdíte mestskou hromadnou dopravou, alebo autom. Šoféri majú počas pracovných dní v intervaloch od 9. do 18. hodiny vždy tri hodiny parkovania zadarmo s bonusom jednej hodiny navyše pre návštevníkov kina (nesmiete si však zabudnúť bonifikovať kartu na pokladniach kina ešte pred premietaním). Večery od 18:00 do 02:00, víkendy a sviatky v čase od 09:00 do 02:00 sú k parkovaniu tiež prístupné zadarmo.

Rozhodne sa kinu Eurovea nevyhýbajte behom marca, kedy je na programe naplánované množstvo skvelých filmov, ktoré mali čo dočinenia s nomináciami či oceneniami na zlatú sošku Oscara. Odporúčame napríklad pecky ako 30 minút po polnoci, Divoký Django, Let či Terapia láskou.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Kiná v Bratislave a označený , , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.